Kariéra

Moje kariera

Ve společnosti Mary Kay jsem se registrovala v březnu roku 2011 a to z naprosto jiných důvodů, než je kariéra či práce kosmetické poradkyně a vizážistky. Již dlouhou dobu předtím, než jsem Mary Kay potkala, jsem se trápila s akné, a když mi kožní lékařka řekla, ať si nasadím hormonální prášky, že se to zlepší, tak jsem si řekla – a dost. V té době mě náhodně kontaktovala má dnešní ředitelka a pozvala mě na hodinu krásy… Hodinka krásy mě naprosto uchvátila. Poprvé mi někdo řekl, jak pleť funguje, proč mi žádné přípravky, co jsem měla doma, nefungovaly, co dělám ve své péči špatně a poprvé jsem měla pocit hloubkově ošetřené pleti, který jsme do té doby nikdy s žádnou kosmetikou neměla.

Čas běžel a mě začala Mary Kay bavit nejen jako zákaznici, ale především jako úžasný přivýdělek, který mě nesmírně bavil. Bavilo mě pomáhat ženám s jejich kosmetickými poznáním, pomáhat jim být krásnějšími a krásnějšími, jelikož po tom každá žena touží. A s prvním vyléčením akné a pomoci s ekzémem se měnily i mé pocity ohledně této práce.

Nastala doba, kdy jsem začala porovnávat kvality této firmy, této práce a začala jsem zvažovat, že opustím dráhu ekonomie, mezinárodních vztahů a práva, které mám vystudované a budu dělat něco, co mne naplňuje, baví, v čem jsem prospěšná lidem a vidím úžasné výsledky a vztahy, které mi nikdo nikdy nevezme. Zanedlouho poté nastalo rozhodnutí se stát obchodní ředitelkou a tento cíl jsem si splnila. Obchodní ředitelkou společnosti Mary Kay  jsem se stala k 1.8.2013.

Přeji každé ženě, aby poznala péči i možnosti u Mary Kay a byla šťastná ve svém životě.

Pokud by vás tato možnost přivýdělku, hobby či kariéry lákala a chcete se dozvědět proč tolik žen z jiných oborů je nyní úspěšnými poradkyněmi a ředitelkami Mary Kay, neváhejte mě kontaktovat.