Vizážistika

Jako vizážistka funguji jak na velkých akcích typu plesy, vystoupení, módní přehlídky, tak jako individuální poradce každé z vás, která bude mít zájem.

Pokud vás čeká úžasná událost jako je svatba, zásnuby, kulturní zážitek, vystoupení…a potřebujete nalíčit, štětce v mých rukách to hravě zvládnou.

Pokud se chcete pověnovat více sama sobě, udělat si na sebe pár minutek času navíc…veřte, že to bude stát za to. Již po čtyři roky, co se této branží věnuji, musím konstatovat, že Češky se samy sobě věnují v oblasti vizáže pramálo a přitom po tom touží. Není to nic časově ani finančně nákladného. Nesmírně mě baví ukazovat vám, jak nádherné jste…slova a letmé pohledy do zrcadla každé ženy, která má na sobě poprvé make-up, který ji sedí s jejím tónem pleti a její úžas na tím, že takto může vypadat i ona…to je jednou z věcí, která mě na mé práci nesmírně baví.

V čem je má služba speciální? Já vás nejen nalíčím, já vás to především naučím, ať si stejný výsledek uděláte sama i doma.

Máte chuť se naučit cokoli z líčení? Máte mnoho otázek bez odpovědi? Nanášení make-upu a jeho výběr, na co je fixátor, kam se dává a proč a jak? Kam korektor a kam rozjasňovač? Proč se líčit štětci, kam nanášet tvářenku….a jak se stínuje oko, abych nevypadala jako s monoklem?

Líbí se vám líčení a upravené, nalíčené ženy? Toužíte být jako ony, akorát na to nemáte odvahu nebo nevíte jak? Mé služby jsou vaše odpověď…pojďte si to vyzkoušet.

Těším se na vás…